Acilbilgisayarservisi.com

Hakkımızda

ACİL WHATSAPP - 7/24

Biz Profesyonel Bilgisayarcılardan Oluşan Bir Grubuz

Öncelikle AcilBilgisayarServisi’ı seçtiğiniz için siz değerli müşterilerimize minnettarız. AcilBilgisayarServisi 15 seneyi aşkın bilgisayar ve elektronik sektörü deneyimlerini teknolojinin getirdiği yeniliklere kendisini adapte ederek sürdürmeye devam ediyor. 2007 yılından günümüze kadar geçen bu süreçte ise fiziksel bir mağaza veya teknik servis yerine mobil ve yerinde hizmet vermeyi tercih ettik. Çalışma şeklimizi tamamen şeffaklık ve güven üzerine inşaa etmeye devam ediyoruz. Sizleri yormadan biz size geliyoruz, olabilecek en hızlı şekliyle sorunlarınızı gideriyoruz. Sizlerle varolduğumuzun bilincindeyiz, bunca yıl yalnız bırakmadığınız için sonsuz teşekkürler…

Tüm Bilgisayarlarınız İçin Eksiksiz Hizmet Sunuyoruz

Misyonumuz

En önemlisi güven müşteri ilişkilerimizde bu güven ortamı bizim ilk tercihimizdir. Müşterilerimizi ürün hakkında bilgi, soru ile açıklama yaparak ürün ile ilgili detay bilgisi vermekteyiz. Tek gayemiz bundan ibarettir.

NEDEN BİZİ SEÇİN

Dürüst Olmak müşteri isteği, Uygun fiyat ve hızlı arıza tespiti yapmak anlık çözüm odaklı düşünmek severek bu işi yapıyoruz. Müşterilerimizi Mutlu etmek bizim görevimizdir.