Acilbilgisayarservisi.com

HİZMETLER

ACİL WHATSAPP - 7/24

Fan temizliği ve onarım

01.

Laptop bilgisayarlarda sorun denilince akla gelen ilk şey şüphesiz ki cihazların aşırı ısınmasıdır. Laptop ısınma sorunu birçok kullanıcının canını sıkan bilgisayarın aşırı derecede donmasına yol açan daha da ileri safhada cihazı güvenlik için otomatik kapatan bir sorun haline gelmektedir. Sizlere bu yazı dizimizde bu sorundan nasıl kurtulabilirsiniz bunu açıklayacağız.

NETWORK HİZMETLERİ

02.

Network kurmak, iş hayatında çevrenizi genişletmek ve isminizi duyurmak için önemli konulardan biri olarak öne çıkar. Bulunduğunuz sektör içindeki ya da farklı sektörlerdeki kişilerle iyi iş ve arkadaşlık ilişkileri kurmak, iş hayatında size birçok fayda sağlayacaktır.

Bu rehberimizde de network’ün ne olduğundan ve kendi network’ünüzü kurarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ele alacağız.

TERMAL MACUN DEĞİŞMİ

03.

Bir soğutma çözümü takmadan önce işlemciye uyguladığınız gümüş rengi maddedir. Isının, işlemcinin IHS’sinden ısıyı dağıtmak için tasarlanan CPU soğutucunun taban plakasına veya su bloğuna etkili bir şekilde aktarılmasını sağlars

SIVI SOĞUTUCU BAKIM CUSTOM BAKIM

04.

Su soğutma olarak da adlandırılan sıvı soğutma, herhangi bir bilgisayar sistemine optimum soğutma çözümü sunar. Sadece sıcaklıkları düşük tutmakta iyi değil, aynı zamanda fan tabanlı bir kurulumdan daha sessizdir.

ARIZA TESPİT

05.

Arıza bulma, bozuk bir cihazın veya sistemin gösterdiği belirtileri sistemli olarak analiz etmektir. Bu belirtiler genellikle normal parametrelerden sapma olarak görülür. Normal olmayan çalışmayı tanımak için normal çalışma koşulları bilinmelidir.

BİOS KURTARMA

06.

Anakart satıcılarının çoğu, her bir sürümü kendi türünde geliştirilmiş performans, istikrar ya da uyumluluk sunan BIOS güncellemelerini düzenli olarak piyasaya sürmektedirler. Upgrade prosedürlerinde genellikle ayrıntılı talimatlar bulunsa da BIOS’un bozulması olasılığı her zaman vardır ve düşünülmesi gereken bir tehlikedir.

Harddisk veri kurtarma

07.

Veri Kurtarma veya Data recovery, cep telefonu, bilgisayar, notebook gibi ikincil depolama cihazlarındaki bilgilerin, herhangi bir nedenle bu bilgilere ulaşılamaması durumunda, bilgilerin yeniden ulaşılabilir hale getirlmesini, bir başka deyişle kaybolmuş bilgilerin geri getirilmesi ifade eder.

Veri Kurtarma

Acil Çağrıda Hızlı Servis - 7/24

Müşteri Odakli Hizmet

06.